Interland 2015 – England Team

The England team for the Interland Cup 2015 on 8 February at White Downs, Netley Heath and Sheepleas, on the North Downs in Surrey can be viewed from the following link:

Interland 2015 England Team

SHI 2014 – Final England Team

The final team to represent England in the 2014 Senior Home International can be found at the link below:

SHI 2014 – Final England Team

VHI 2014 – England Team

The team to represent England in the 2014 Veteran Home International can be found at the link below:

2014 England VHI Team

SHI 2014 – England Team

The team to represent England in the 2014 Senior Home International can be found at the link below:

2014 England SHI Team

WJHI 2014 – Selections

The team selected to represent England in the WJHI in 2014 is available from the link below;

WJHI 2014 – selections

Interland 2014 – Final England Team

The final England team for the Interland Cup 2014 is now available from the link below:

Interland 2014 – Final England Team

Interland 2014 – England Team

The England team for the Interland Cup 2014 is now available from the link below:

Interland 2014 England Team

The Interland 2014 Bulletin 1 can be viewed from the following link:

Interland 2014 Bulletin 1

WJHI 2013 – Junior Selections

The selections for the Ward Junior Home International 2013 are now available from the following link:

WJHI Selections

England Team for Interland 2013

The England Team for the Interland Cup 2013 on 10 March at Breda, southern Netherlands is available from the following link:

England Team for Interland 2013

England Team – WJHI 2012

The team selected to represent England in the WJHI in 2012 is as follows;

 W14

Louise Adams(SYO)

Fiona Bunn (TVOC)

Lucy Haines (AIRE)

Chloe Potter (BOK)

W16

Natalie Beadle (LOC)

Julie Emmerson (OD)

Katherine Hall (SYO)

Sarah Jones (BARRO)

W18

Lucy Butt (Sarum)

Florence Haines (AIRE)

Zoe Harding (SROC)

Rosie Watson (WCOC)

M14

Matthew Fellbaum (M|DOC)

Harrison McCartney (OD)

Aidan Rigby (CLOK)

Euan Tebbutt (LEI)

M16

Michael Adams (SYO)

Dane Blomquist (BAOC)

William Rigg (LOC)

Joe Woodley (AIRE)

M18

Matthew Elkington (OD)

Chris Owens (DEE)

Adam Potter (BOK)

Aidan Smith (SYO)

 Congratulations to all those selected..

 Keith Marsden (SEOA), Hilary Palmer (EMOA), Tim Tett (YHOA)